Velkommen til Norwegian Risk Management Association!

Norimas formål er å bidra til økt fokus på risikostyring i norske bedrifter, med særskilt fokus på fagområdet forsikring og risikoavlastning. Medlemmene vil få mulighet til å delta på foreningens møter med foredrag og erfaringsutveksling, delta i erfaringsgrupper og mulighet til å utvikle et nettverk blant foreningens medlemmer, få informasjon om aktuell faglitteratur, kurs m.v.

Les mer...Bli medlemJobber du med forsikring, risikoavlastning eller risikostyring? Pensjoner og personalforsikring? Da bør du lese videre:

Norimas formål er å bidra til økt fokus på risikostyring i norske bedrifter, med særskilt fokus på fagområdet forsikring og risikoavlastning. Medlemmene vil få mulighet til å delta på foreningens møter med foredrag og erfaringsutveksling, delta i erfaringsgrupper og mulighet til å utvikle et nettverk blant foreningens medlemmer, få informasjon om aktuell faglitteratur, kurs m.v.

 

Medlemmene får tilgang til foreningens egen hjemmeside inkl. en særskilt medlemsweb (www.NORIMA.NO).

Medlemmene vil kunne delta i foreningens møter med representanter for forsikringsselskaper, forsikringsmeglere og andre forsikringsrådgivere samt leverandører av produkter og andre tjenester innenfor vårt fagområde.

Foreningen søker kontakt og samarbeid med utenlandske risikostyringsorganisasjoner med tilsvarende formål.

Norimas medlemmer er medlem av FERMA (The Federation of European Risk Management Associations).

Møter & konferanser

Ingen hendelse i kalenderen
man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Logg inn